اخبار > دشمن در مرزهای دور به فکر تخریب انقلاب است


  چاپ        ارسال به دوست

dan 5
دشمن در مرزهای دور به فکر تخریب انقلاب است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد: در روایات مختلف از سختی‌های قبل از ظهور گفته شده، جامعه جوان انقلابی باید نشان دهد که با یک دل بودن در برابر شبهه افکنی‌های جهان مقابل ظهور، عقب نمی‌نشیند. رستمی اظهار داشت: تفاوت امام زمان(عج) و امامان معصوم(ع) تفاوت در جامعه‌ای است که در ایمان‌ یاران بصیر و محکم امام زمان(عج) ایجاد شده چراکه اقتدار امام، ناشی از اقتدار جامعه منتظر و همراه است.

وی گفت: امیرالمؤمنین(ع) و حضرت بقیه الله (عج) در اقدام و توانمندی تفاوتی ندارند بلکه تفاوت آنها در جامعه منتظر ظهور است که ما باید منتظر ظهور بوده و جامعه منتظر را جهانی کنیم که شرایطش انسان منتظر و مومن  است.رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: باید وضع مطلوب را شناخت و به سوی همین راه حرکت کرد، برای این شناخت باید معرفت داشت و در مرحله سوم نیز باور داشت که می‌توان عمل کرد. درد ما انسان‌های افسرده‌ای است که امیدی به ظهور و ایمان ندارند، جامعه منتظر باورمند، مطمئن، امیدوار به آینده و به فکر ظهور است.

رستمی عنوان کرد: امام خمینی(ره) جامعه‌ای را تربیت کرد که آینده آن در دست حزب اللهی‌ها است. جامعه باورمند مومن، جامعه‌ای است که برای جریان شیطانی خطرناک بوده و جریان مقابل آن به شدت در هراس است. امام(ره) به دنبال آن بود که ایران به عنوان الگوی مهمی از انسان‌های دارای معرفت و امیدوار به آینده باشد و این موضوع چهل سال است که به لطف خدا پیش می رود.

 

وی گفت: دشمن در مرزهای دور به فکر تخریب این انقلاب است و در داخل امیدی به فعالیت ندارد چراکه شما جوانان منتظر با روحیه انقلابی همانند همین گردهمایی کنار هم ایستاده‌اید. این جمع مومن و انقلابی به زودی با پرچم‌داری رهبر معظم انقلاب به استقبال موکب حضرت بقیه الله(عج) مشرف شوند.


٠١:٤٣ - 1397/08/29    /    شماره : ٢٢٣٨٦    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج
خیابان شهید دکتر قربانعلی جلیل – جنب بیمارستان امام سجاد (ع) – پردیس آموزشی دانشگاه علوم پزشکی – دانشکده پزشکی - تلفن: 07433230290 فکس: 07433235153
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است. @2107